HAKKIMIZDA

İzzet Oklu İnşaat, 2004 yılında İzzet Oklu tarafından kuruldu. Kurulduğu tarihten bu yana Adananın en prestijli bölgelerinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İzzet Oklu İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

İzzet Oklu İnşaat, profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Adana da inşaat sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

İzzettin Oklu İnşaat Adana’nın en önemli yaşam alanlarında, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak, yüksek kalite standartlarında ve en önemlisi uygun fiyatlarla projeler üretmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yılların deneyimiyle hareket eden şirketimiz, sektörde verdiği sözü tutan, gelişen dünyada hizmet verdiği sektörde ihtiyaç ve istekleri karşılayabilen, yeni teknolojilere ayak uydurabilen bir işletme olarak tanınmasını kalıcı kılmaktır. Çıktığımız bu yolda, ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek en konforlu yapıları inşa etmeyi, müşteri memnuniyetine maksimum derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik.

Misyonumuz

Kurulduğu 2004 yılından itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle, genel müteahhitlik hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, şirketimizin vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir.

ZAMANINDA TESLİM

Bize duyulan güvenin her zaman bilincinde olmaya devam ediyoruz.

ÖDEME KOLAYLIĞI SUNUYORUZ

Size uygun ödem koşulları ve taksit seçenekleri ile siz de ev sahibi olabilirsiniz.

Her Daim Sizinleyiz

Adana’nın en önemli yaşam alanlarında, yüksek kalite standartlarında ve uygun fiyatlarla projeler üretmeye devam ediyoruz.

ULAŞIM LOKASYON

Her projemizin en önemli kriteri ulaşım rahatlığı ve lokasyonudur.

YÜKSEK KALİTE DÜNYA MARKALARI

Tüm projelerimizde dünyanın en iyi markaları ile çalışıyoruz.

MUTLULUĞUN TEMELİ

Sadece inşaat yapmak marka olmak için yeterli değildir. Bu yüzden projelerimizde kaliteli sosyal yaşam alanları geliştiriyoruz.

İletişim Formu
close slider
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Vendiamo orologi di alta qualità dalla Germania senza dogana. Gli repliche orologi sono assemblati e controllati in Germania con la massima cura nei minimi dettagli. Offri solo la qualità migliore e testata! Guarda la consegna globale in fabbrica Visita il sito Web per più stili